Koszulki męskie Plus size
156 Produktów
- Sportowa męska koszulka polo z zamkiem, szybko schnącaNowa cena to37,99 złPrzeceniono z ceny 47,99 zł-20%
- T-shirt i spodenki z wytrzymałej bawełny organicznej (2-częściowy zestaw)Nowa cena to59,99 złPrzeceniono z ceny 79,99 zł-25%
- T-shirt z długim rękawem i golfem (2 szt.), z czystej bawełny organicznej109,98 zł2 sztuki | 54,99 zł / szt.
- Koszulka z długim rękawem z czystej bawełny organicznej z nadrukiem 3D (zestaw 2 szt.)112,99 zł2 sztuki | 56,50 zł / szt.
- Bluzka z dekoltem henley, długim rękawem, z czystej bawełny organicznej (2 szt.)124,99 zł2 sztuki | 62,50 zł / szt.
- Koszulki z dekoltem henley (3 szt.) z czystej bawełny organicznej127,99 zł3 sztuki | 42,66 zł / szt.
Koszulki męskie XXL na każdą okazję
Koszulka to najbardziej uniwersalny element zarówno w męskiej, jak i w damskiej garderobie. Kochamy je za to, że pasują do wszystkiego i sprawdzają się przy każdej okazji. Ich prosty fason sprawia, że decydują się na nie zarówno szczupli, jak i tężsi panowie. Mogą stanowić bazę do stylizacji, jak i być jej głównym elementem.































































































































































































































































