Koszulki męskie 100% bawełna
116 Produktów
- T-shirt z długim rękawem i golfem (2 szt.), z czystej bawełny organicznej109,98 zł2 sztuki | 54,99 zł / szt.
- Bluzka z dekoltem henley, długim rękawem, z czystej bawełny organicznej (2 szt.)124,99 zł2 sztuki | 62,50 zł / szt.
- Koszulka z dekoltem henley z czystej bawełny organicznej (2 szt.)107,99 zł2 sztuki | 54,00 zł / szt.
- T-shirt i spodenki z wytrzymałej bawełny organicznej (2-częściowy zestaw)Nowa cena to59,99 złPrzeceniono z ceny 79,99 zł-25%
- Koszulka z długim rękawem z czystej bawełny organicznej z nadrukiem 3D (zestaw 2 szt.)112,99 zł2 sztuki | 56,50 zł / szt.
Bawełna od wieków na topie
Już 12 tys. lat p.n.e bawełna była znana Egipcjanom, a jej namacalne ślady odkryto już ok. 7 000 p.n.e w meksykańskich jaskiniach. Choć z początku uprawiana była w ciepłych regionach Ameryki Północnej i Południowej, Afryki i Eurazji, dziś produkowana jest na całym świecie.
































































































































































































































































