Koszulki męskie na guziki
39 Produktów
- Koszulka z dekoltem henley z czystej bawełny organicznej (2 szt.)107,99 zł2 sztuki | 54,00 zł / szt.
- Koszulka polo z długim rękawem i kieszonką na wys. piersi (2 szt.)124,99 zł2 sztuki | 62,50 zł / szt.
- Koszulki z dekoltem henley (3 szt.) z czystej bawełny organicznej127,99 zł3 sztuki | 42,66 zł / szt.
- T-shirt z dekoltem Henley, krótki rękaw (2 szt.), z czystej bawełny organicznej47,99 zł2 sztuki | 24,00 zł / szt.
Guziki praktycznym dodatkiem
Ubrania z zapięciem na guziki od wieków wiodą prym na pokazach i w kolekcjach projektantów. Wyjątkowo praktyczny dodatek sprawdza się w stylizacjach zarówno na co dzień jak i w stroju na specjalne okazje. Przecież seksowna, wieczorowa sukienka doskonale skomponuje się z wdziankiem, które będziesz mogła zapiąć guzikami.
























































































































































