Koszulki męskie regular
120 Produktów
- Sportowa męska koszulka polo z zamkiem, szybko schnącaNowa cena to37,99 złPrzeceniono z ceny 47,99 zł-20%
- Bluzka z dekoltem henley, długim rękawem, z czystej bawełny organicznej (2 szt.)124,99 zł2 sztuki | 62,50 zł / szt.
- Koszulka z dekoltem henley z czystej bawełny organicznej (2 szt.)107,99 zł2 sztuki | 54,00 zł / szt.
- T-shirt i spodenki z wytrzymałej bawełny organicznej (2-częściowy zestaw)Nowa cena to59,99 złPrzeceniono z ceny 79,99 zł-25%
- Koszulka polo z długim rękawem i kieszonką na wys. piersi (2 szt.)124,99 zł2 sztuki | 62,50 zł / szt.
- Męski T-shirt sportowy z bawełną, szybkoschnący (2 szt.)Nowa cena to79,98 złPrzeceniono z ceny 109,98 zł-27%2 sztuki | 39,99 zł / szt.
Ubrania regular od zawsze w modzie
Fason regular to prosty krój męskich ubrań. W żadnych miejscach nie jest on zwężany bądź rozszerzany. Dopasowany do każdej męskiej sylwetki, najlepiej leży na panach o średniej i przede wszystkim regularnej budowie ciała.

























































































































































































































































