Spodnie z rozcięciem, z wiskozy

  • Spodnie z rozcięciem, z wiskozy • czarny • sklep bonprix
  • Spodnie z rozcięciem, z wiskozy • czarny • sklep bonprix
  • Spodnie z rozcięciem, z wiskozy • czarny • sklep bonprix
  • Spodnie z rozcięciem, z wiskozy • czarny • sklep bonprix
  • Spodnie z rozcięciem, z wiskozy • czarny • sklep bonprix
  • Spodnie z rozcięciem, z wiskozy • czarny • sklep bonprix
  • Spodnie z rozcięciem, z wiskozy • czarny • sklep bonprix
  • Spodnie z rozcięciem, z wiskozy • czarny • sklep bonprix
[node-product-wishlist]

Spodnie z rozcięciem, z wiskozy

74,99 zł

(15)

  • czarny
  • czerwony sygnałowy

czarny

[node-product-wishlist]

Informacje o produkcie

Spodnie z rozcięciem, z wiskozy czarny

Modne spodnie z rozcięciem.

  • MateriałMateriał wierzchni: 100% Wiskoza (zweryfikowana)
  • Kolorczarny
  • Numer artykułu97811881
  • Dł. stanuWygodny stan
  • Długość nogawkiDługie nogawki
  • Dopasowanie w udachSzerokie w udach
  • DopasowanieRegular Fit
  • PielęgnacjaPranie w pralce 30°C
  • Długość wewn. nogawki77.5 cm w rozm. 38
  • PasWygodny pasek,normalny ściągacz
  • Markabonprix
  • Podmiot gospodarczy odpowiedzialny przed UEbonprix Handelsgesellschaft mbH | Haldesdorfer Straße 61 | 22179 Hamburg | Niemcy, Kontakt: https://www.bonprix.pl/pomoc/kontakt/
  • Dodatkowe informacje

Darmowa dostawa przy każdym zamówieniu od 199 zł!

Dostawa do domu Kurierem

  PayU / Karta płatnicza
BLIK / PayPo
Przy odbiorze
DPD Kurier

9,99 zł

13,50 zł

Punkty odbioru

  PayU / Karta płatnicza
BLIK / PayPo
Przy odbiorze
Inpost 9,99 zł -
Dpd Pickup 9,99 zł -

  Darmowa dostawa od 199 zł

  100 dni na zwrot

 Zapłać później z PayPo

[node-product-psm]

Opinie klientów

  1. Ocena 5
    SYLWIA
    Zweryfikowany zakup
    rozmiar: 42 (odpowiedni) , kolor: czarny
    Mogły by być troszkę dłuższe. Chodząc materiał się lekko rozchodzić i daje fajny efekt. Byłam w nich w pracy, w której dużo chodzę, dużo się ruszam i były dla mnie bardzo wygodne. I ten materiał. Chłód. Materiał po bokach zszyty jest do połowy uda. Dobrze się je pierze i prasuje. Trochę się mną. Jak ktoś dużo siedzi, to trzeba brać pod uwagę, że nie układają się jak zwykłe spodnie i materiał wchodzi między uda. Też odsłaniając nogi.
    2026-06-07
  2. Ocena 5
    RENATA
    Zweryfikowany zakup
    rozmiar: 38 (odpowiedni) , kolor: czerwony sygnałowy
    Za długie na 158 wzrostu i niemiłosiernie zmięte, tylko fason i krój ładny, niestety muszę zwrócić
    2025-10-14
4
Średnia ocena 4
15

Produkt został oceniony jako: