Zweryfikowany zakup
rozmiar: 42 (odpowiedni) , kolor: czarny
Mogły by być troszkę dłuższe.
Chodząc materiał się lekko rozchodzić i daje fajny efekt. Byłam w nich w pracy, w której dużo chodzę, dużo się ruszam i były dla mnie bardzo wygodne. I ten materiał. Chłód. Materiał po bokach zszyty jest do połowy uda. Dobrze się je pierze i prasuje. Trochę się mną. Jak ktoś dużo siedzi, to trzeba brać pod uwagę, że nie układają się jak zwykłe spodnie i materiał wchodzi między uda. Też odsłaniając nogi.
2026-06-07
Zweryfikowany zakup
rozmiar: 38 (odpowiedni) , kolor: czerwony sygnałowy
Za długie na 158 wzrostu i niemiłosiernie zmięte, tylko fason i krój ładny, niestety muszę zwrócić
2025-10-14
Nie znaleźliśmy żadnych recenzji spełniających podane kryteria
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszy!
Wypełnij niezbędne pola w formularzu i napisz krótką recenzję na temat zakupionego produktu