Żakiet

  • Żakiet • czarny/biel wełny w paski • sklep bonprix
  • Żakiet • czarny/biel wełny w paski • sklep bonprix
  • Żakiet • czarny/biel wełny w paski • sklep bonprix
  • Żakiet • czarny/biel wełny w paski • sklep bonprix
  • Żakiet • czarny/biel wełny w paski • sklep bonprix
  • Żakiet • czarny/biel wełny w paski • sklep bonprix
[node-product-wishlist]

Żakiet

169,99 zł

(87)

  • czarny/biel wełny w paski
  • czarny w kwiaty

czarny/biel wełny w paski

85% Klientów oceniło produkt jako zgodny z rozmiarem.
[node-product-wishlist]

Informacje o produkcie

Żakiet czarny/biel wełny w paski

Luźny żakiet z modnym nadrukiem. Z wpuszczanymi kieszeniami z przodu. Bez zapięcia. Dł. w rozm. 38 ok. 72 cm.

  • MateriałMateriał wierzchni: 92% poliester, 8% elastan; Podszewka: 100% poliester
  • Kolorczarny -biel wełny w paski
  • Numer artykułu96023395
  • Rodzaj zapięciaBez zapięcia
  • Długość70 cm (w rozm. 42)
  • Cechypodkreślający dekolt,zakrywający biodra
  • DekoltDekolt w serek, głęboki
  • KołnierzKołnierz rewersowy
  • Długość rękawówDługi rękaw
  • PielęgnacjaPranie w pralce 30°C
  • PrzezroczystośćNieprześwitujący
  • Markabonprix
  • Podmiot gospodarczy odpowiedzialny przed UEbonprix Handelsgesellschaft mbH | Haldesdorfer Straße 61 | 22179 Hamburg | Niemcy, Kontakt: https://www.bonprix.pl/pomoc/kontakt/

Darmowa dostawa przy każdym zamówieniu od 199 zł!

Dostawa do domu Kurierem

  PayU / Karta płatnicza
BLIK / PayPo
Przy odbiorze
DPD Kurier

9,99 zł

13,50 zł

Punkty odbioru

  PayU / Karta płatnicza
BLIK / PayPo
Przy odbiorze
Inpost 9,99 zł -
Dpd Pickup 9,99 zł -

  Darmowa dostawa od 199 zł

  100 dni na zwrot

 Zapłać później z PayPo

[node-product-psm]

Opinie klientów

  1. Ocena 4
    EWA
    Zweryfikowany zakup
    rozmiar: 50 (odpowiedni) , kolor: czarny w kwiaty
    Rozmiar zgodny. Materiał nie spełnił moich oczekiwań
    2026-06-22
  2. Ocena 2
    KATARZYNA
    Zweryfikowany zakup
    rozmiar: 42 (za mały) , kolor: czarny/biel wełny w paski
    Mam w piersiach 106 cm - rozm. 42 jest delikatnie przyciasny. W pasie mam 92 cm i poły marynarki da się ledwo zetknąć ze sobą. Źle to wygląda, potrzebny byłby rozmiar większy. Długość wpół pupy przy wzroście 178 cm, więc ok. Tkanina z której jest uszyty to nie gładka tkanina ale matowy, chropowaty materiał, który wygląda tandetnie. Fason i wzór w pasy są super, to w tej tkaninie to się nie broni. Zresztą na bank nie będzie trzymać fasonu, bo wierzch jest elastyczny a podszewka nie. Nie polecam.
    2026-06-17
5
Średnia ocena 5
87

Produkt został oceniony jako: