Biustonosze
297 Produktów
- Braletka bez fiszbinów z wyściełanymi miseczkami i ażurowym wzorem, z bawełny organicznej,Nowa cena to37,98 złPrzeceniono z ceny 55,98 zł-32%2 sztuki | 18,99 zł / szt.
- Biustonosz bustier dwustronny z miękką bawełną organiczną (2 szt.)Nowa cena to65,98 złPrzeceniono z ceny 95,98 zł-31%2 sztuki | 32,99 zł / szt.
- Biustonosz z usztywnianymi miseczkami i ozdobną koronką39,99 złtylko do 30.09.82,99 zł od 01.10. +107%
- Biustonosz do karmienia piersią, bez fiszbinów, z bawełny organicznej (2 szt.)79,99 zł2 sztuki | 40,00 zł / szt.
- Biustonosz z usztywnianymi miseczkami ze szlachetnym haftem39,99 złtylko do 30.09.84,99 zł od 01.10. +112%
- Biustonosz do karmienia piersią, bez fiszbinów, z bawełny organicznej (2 szt.)109,99 zł2 sztuki | 55,00 zł / szt.
- Biustonosze do karmienia bez fiszbin, z ażurowej dzianiny z bawełną organiczną (2 szt.)Nowa cena to55,98 złPrzeceniono z ceny 65,98 zł-15%2 sztuki | 27,99 zł / szt.
- Biustonosz z usztywnianymi miseczkami z delikatnym haftemNowa cena to24,99 złPrzeceniono z ceny 32,99 zł-24%
- Biustonosz z formowanymi bezszwowymi miseczkami, bez fiszbinówNowa cena to24,99 złPrzeceniono z ceny 32,99 zł-24%
- Biustonosz z fiszbinami z bawełną organiczną (3 szt.)Nowa cena to56,97 złPrzeceniono z ceny 83,97 zł-32%3 sztuki | 18,99 zł / szt.
- Biustonosz do karmienia piersią, bez fiszbinów, z bawełny organicznej (2 szt.)109,99 zł2 sztuki | 55,00 zł / szt.
- Biustonosz do karmienia bez fiszbinów (2 szt.), bawełna organiczna119,99 zł2 sztuki | 60,00 zł / szt.
- Biustonosz do karmienia bez fiszbinów (2 szt.), bawełna organiczna114,99 zł2 sztuki | 57,50 zł / szt.
- Biustonosz typu T-shirt na fiszbinach, z połyskującego materiału (2 szt.)124,99 zł2 sztuki | 62,50 zł / szt.
- Biustonosz do karmienia piersią, na fiszbinach (2 szt.), bawełna organiczna114,99 zł2 sztuki | 57,50 zł / szt.
- Biustonosz z usztywnianymi miseczkami na fiszbinach, z bawełny organicznej (2 szt.)124,99 zł2 sztuki | 62,50 zł / szt.
- Biustonosz typu T-shirt optycznie zmniejszający biust, na fiszbinach, z bawełny organicznej (2 szt.)107,99 zł2 sztuki | 54,00 zł / szt.
- Biustonosz odciążający bez fiszbinów z wyściełanymi ramiączkami (2 szt.)65,98 zł2 sztuki | 32,99 zł / szt.
- Bawełniany biustonosz balkonetka z ramiączkami do noszenia na wiele sposobów (2 sztuki)109,99 zł2 sztuki | 55,00 zł / szt.
- Biustonosz z zapięciem z przodu, bez fiszbinów (2 szt.), z bawełny94,99 zł2 sztuki | 47,50 zł / szt.
- Biustonosz z usztywnianymi miseczkami z poliamidu z recyklingu59,99 złtylko do 14.10.79,99 zł od 15.10. +33%
Więcej trendów
Kolekcja: Bielizna na wyjątkowe chwile
Kolekcja: Niezbędniki na lato
Kolekcja: Bielizna
Biustonosz kobiecym towarzyszem
Biustonosze, tak jak majtki, koszule nocne czy pończochy należą do podstawowych elementów kobiecej bielizny. Niezależnie od tego, co zdecydujesz się na siebie założyć, dobrze dobrany, ładny biustonosz podtrzyma biust i podkreśli kobiecą figurę. Wybór biustonoszy jest dziś ogromny; każda kobieta znajdzie uwodzicielską bieliznę dopasowaną do swojego typu sylwetki w przeróżnych wzorach i fasonach.




































































































































































































































































