Biustonosze
136 Produktów
- Braletka bez fiszbinów z wyściełanymi miseczkami i ażurowym wzorem, z bawełny organicznej,Nowa cena to37,98 złPrzeceniono z ceny 55,98 zł-32%2 sztuki | 18,99 zł / szt.
- Biustonosz bustier dwustronny z miękką bawełną organiczną (2 szt.)Nowa cena to65,98 złPrzeceniono z ceny 95,98 zł-31%2 sztuki | 32,99 zł / szt.
- Biustonosz do karmienia piersią, bez fiszbinów, z bawełny organicznej (2 szt.)79,99 zł2 sztuki | 40,00 zł / szt.
- Biustonosz do karmienia piersią, bez fiszbinów, z bawełny organicznej (2 szt.)109,99 zł2 sztuki | 55,00 zł / szt.
- Biustonosze do karmienia bez fiszbin, z ażurowej dzianiny z bawełną organiczną (2 szt.)Nowa cena to55,98 złPrzeceniono z ceny 65,98 zł-15%2 sztuki | 27,99 zł / szt.
- Biustonosz z formowanymi bezszwowymi miseczkami, bez fiszbinówNowa cena to24,99 złPrzeceniono z ceny 32,99 zł-24%
- Biustonosz do karmienia piersią, bez fiszbinów, z bawełny organicznej (2 szt.)109,99 zł2 sztuki | 55,00 zł / szt.
- Biustonosz do karmienia bez fiszbinów (2 szt.), bawełna organiczna119,99 zł2 sztuki | 60,00 zł / szt.
- Biustonosz do karmienia bez fiszbinów (2 szt.), bawełna organiczna112,99 zł2 sztuki | 56,50 zł / szt.
- Biustonosz odciążający bez fiszbinów z wyściełanymi ramiączkami (2 szt.)99,99 zł2 sztuki | 50,00 zł / szt.
- Biustonosz z zapięciem z przodu, bez fiszbinów (2 szt.), z bawełny94,99 zł2 sztuki | 47,50 zł / szt.
- Biustonosz pod T-shirt bez wyściełania i bez fiszbinów z bawełny organicznej (2 szt.)107,99 zł2 sztuki | 54,00 zł / szt.
- Biustonosz do karmienia bez fiszbinów (3 szt.) z bawełną organiczną124,99 zł3 sztuki | 41,66 zł / szt.
- Biustonosz bustier z delikatną koronką w cieniowanych kolorachNowa cena to37,99 złPrzeceniono z ceny 59,99 zł-36%
- Biustonosz minimizer typu T-shirt bez fiszbinów z bawełną organiczną (2 szt.)99,99 zł2 sztuki | 50,00 zł / szt.
- Biustonosz do karmienia, bez fiszbinów, z bawełny organicznej (2 szt.)114,99 zł2 sztuki | 57,50 zł / szt.
- Biustonosz odciążający bez fiszbinów z wyściełanymi ramiączkami (2 szt.)97,99 zł2 sztuki | 49,00 zł / szt.
- Biustonosz z zapięciem z przodu bez fiszbinów z bawełną organiczną (2 szt.)109,98 zł2 sztuki | 54,99 zł / szt.
- Biustonosz z usztywnianymi miseczkami, bez fiszbinów, z bawełną (2 szt.)99,98 zł2 sztuki | 49,99 zł / szt.
- Biustonosz minimizer bez fiszbinów z bawełny organicznej (2 szt.)114,99 zł2 sztuki | 57,50 zł / szt.
- Biustonosz sportowy, średni stopień podtrzymywania biustu (2 szt.)124,99 zł2 sztuki | 62,50 zł / szt.
- Biustonosz bralette bez fiszbinów z miękką podszewką, w panterkęNowa cena to32,99 złPrzeceniono z ceny 37,99 zł-13%
- Biustonosz bez fiszbin z usztywnianymi miseczkami i bawełną organiczną (zestaw 3 szt.)124,99 zł3 sztuki | 41,66 zł / szt.
- Biustonosz typu T-shirt optycznie zmniejszający biust, bez fiszbinów, z bawełną organiczną (2 szt.)112,99 zł2 sztuki | 56,50 zł / szt.
Więcej trendów
Kolekcja: Bielizna na wyjątkowe chwile
Kolekcja: Niezbędniki na lato
Kolekcja: Bielizna
Biustonosz kobiecym towarzyszem
Biustonosze, tak jak majtki, koszule nocne czy pończochy należą do podstawowych elementów kobiecej bielizny. Niezależnie od tego, co zdecydujesz się na siebie założyć, dobrze dobrany, ładny biustonosz podtrzyma biust i podkreśli kobiecą figurę. Wybór biustonoszy jest dziś ogromny; każda kobieta znajdzie uwodzicielską bieliznę dopasowaną do swojego typu sylwetki w przeróżnych wzorach i fasonach.


































































































































































































































































