Bluzki ciążowe
27 Produktów
- Prążkowany T-shirt na okres ciąży i do karmienia piersią z czystej bawełny organicznej (2 szt.)124,99 zł2 sztuki | 62,50 zł / szt.
- T-shirt ciążowy i do karmienia piersią (2 szt.), bawełna organiczna124,99 zł2 sztuki | 62,50 zł / szt.
- Koszulka ciążowa i do karmienia piersią z bawełny organicznej 2 w 1 (zestaw 2 szt.)144,99 zł2 sztuki | 72,50 zł / szt.
- Koszulka ciążowa z głębokim okrągłym dekoltem (2 szt.)Nowa cena to37,98 złPrzeceniono z ceny 55,98 zł-32%2 sztuki | 18,99 zł / szt.
Więcej trendów
Kolekcja: Ślub i wesele
Kolekcja: Jesienni ulubieńcy
Kolekcja: Miejskie stylizacje
Bluzki ciążowe w najmodniejszych odsłonach
Odzież ciążowa bezustannie zaskakuje przyszłe mamy nowymi pomysłami. To już nie tylko komfortowe, proste fasony, ale modele wpasowujące się w najnowsze trendy. Panie w ciąży mogą być na czasie, a przy tym zachować pełen komfort dzięki odpowiednim, ciążowym fasonom.















































































































