Bielizna i odzież do karmienia
80 Produktów
- Suknia ślubna w kolorze maślanej żółci z funkcją karmienia i kopertowym kardiganem na okres ciąży (zestaw 2-częściowy)Nowa cena to219,98 złPrzeceniono z ceny 249,98 zł-12%2 sztuki | 109,99 zł / szt.
- T-shirt ciążowy i do karmienia piersią (2 szt.), bawełna organiczna122,99 zł2 sztuki | 61,50 zł / szt.
- Sukienka ciążowa 2 w 1, z funkcją karmienia i bawełną organicznąNowa cena to69,99 złPrzeceniono z ceny 79,99 zł-12%
- Koszulka ciążowa i do karmienia piersią z bawełny organicznej 2 w 1 (zestaw 2 szt.)149,99 zł2 sztuki | 75,00 zł / szt.
- Sukienka ciążowa i do karmienia 2 w 1 o kroju kopertowymNowa cena to59,99 złPrzeceniono z ceny 77,99 zł-23%
- Sukienka 2w1 ciążowa i do karmienia z lejącej wiskozyNowa cena to54,99 złPrzeceniono z ceny 74,99 zł-26%
- Sukienka ciążowa 2 w 1 na okres ciąży i po nim, z elastycznej siateczkiNowa cena to79,99 złPrzeceniono z ceny 99,99 zł-20%
Więcej trendów
Kolekcja: Ślub i wesele
Kolekcja: Panna młoda
Kolekcja: Jesienni ulubieńcy
Zmiana sylwetki, wrażliwe piersi, częste uczucie ciężkości i dyskomfortu – choć okres oczekiwania na maleństwo to piękny i wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety, kilka aspektów znacząco utrudnia pełnię szczęścia. Istotnym jest wtedy, by robić wszystko, aby kobieta czuła się w pełni komfortowo. Jak więc znaleźć idealną bieliznę ciążową, która dopasuje się do zmieniającego się ciała i zapewni uczucie ulgi i wytchnienia?







































































































































































































































































